*Максимальні концентрації у плазмі досягаються приблизно через 20-60 хвилин згідно інструкції для медичного застосування
1Ali,Z.; Burnett,I.; Eccles,R.; North,M.; Jawad,M.; Jawad,S.; Clarke,G.; Milsom,I. Efficacy of a paracetamol and caffeine combination in the treatment of the key symptoms of primary dysmenorrhoea. Curr Med Res Opin., 2007; 23 (4): 841-851
22 Renner,B.; Clarke,G.; Grattan,T.; Beisel,A.; Mueller,C.; Werner,U.; Kobal,G.; Brune,K. Caffeine accelerates absorption and enhances the analgesic effect of acetaminophen. J Clin Pharmacol 2007; 47: 715-726
Дізнайтесь більше
ГОЛОВНИЙ БІЛЬ
Солпадеїн® Актив – лікарський засіб від
головного болю і мігрені3
ЗУБНИЙ БІЛЬ
Солпадеїн® Актив допомагає швидко*
полегшити зубний біль4
БІЛЬ,
СПРИЧИНЕНИЙ
НЕВРАЛГІЄЮ
Солпадеїн® Актив допомагає полегшити
біль, спричинений невралгією5
БІЛЬ У М‘ЯЗАХ
Солпадеїн® Актив допомагає подолати
біль у м'язах6
ПЕРІОДИЧНІ
БОЛІ
Солпадеїн® Актив допомагає швидко*
перемогти періодичний біль
3Lipton RB et al. Efficacy and Safety of Acetaminophen in the treatment of migraine. Arch Intern Med 2000;160:3486-3492
*Максимальні концентрації у плазмі досягаються приблизно через 20-60 хвилин згідно інструкції для медичного застосування
4Korberly BH et al. Evaluation of acetaminophen and aspirin in the relief of preoperative pain. J Am Dental Assoc 1980; 100: 39-42
5Солпадеїн® Актив Таблетки,вкриті оболонкою. (РП №UA/12292/01/01)
6Солпадеїн® Актив Таблетки шипучі (РП № UA/12392/01/01)
*Максимальні концентрації у плазмі досягаються приблизно через 20-60 хвилин згідно інструкції для медичного застосування
Чому Солпадеїн® Актив так швидко* діє проти болю?
*Максимальні концентрації у плазмі досягаються приблизно
через 20-60 хвилин згідно інструкції для медичного застосування
UA/12392/01/01
Швидка* допомога в боротьбі з болем1-2
Швидка* допомога в боротьбі з болем1-2
*Максимальні концентрації у плазмі досягаються приблизно через 20-60 хвилин згідно інструкції для медичного застосування
1 Ali,Z.; Burnett,I.; Eccles,R.; North,M.; Jawad,M.; Jawad,S.; Clarke,G.; Milsom,I. Efficacy of a paracetamol and caffeine combination in the treatment of the key symptoms of primary dysmenorrhoea. Curr Med Res Opin., 2007; 23 (4): 841-851
2 Renner,B.; Clarke,G.; Grattan,T.; Beisel,A.; Mueller,C.; Werner,U.; Kobal,G.; Brune,K. Caffeine accelerates absorption and enhances the analgesic effect of acetaminophen. J Clin Pharmacol 2007; 47: 715-726
ЧОМУ СОЛПАДЕЇН® АКТИВ ТАКИЙ ДІЄВИЙ ПРОТИ БОЛЮ?
ОДНА ТАБЛЕТКА МIСТИТЬ*
анальгетик-антипіретик
ПАРАЦЕТАМОЛ
500мг
  • Ефект базується на інгібуванні синтезу простагландинів у центральній нервовій системі
+
стимулятор ЦНС
КОФЕЇН
65мг
  • Кофеїн збільшує ефективність аналгезії завдяки збуджувальному ефекту на ЦНС, що може усувати депресію, яка часто супроводжує біль
=
комбінація двох активних речовин
НА 37%
СИЛЬНІШИЙ
в порівнянні зі стандартним парацетамолом7
*Для більш детальної інформації див. інструкцію для медичного застосування.
7 Laska EM et al. Caffeine as an analgesic adjuvant. JAMA 1984; 251 (13):1711-1718
ТАБЛЕТКИ ШИПУЧІ8
СОЛПАДЕЇН® АКТИВ. Швидка*допомога в боротьбі з болем1-2
ДетальнIше про препарат UA/12392/01/01
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ**
Дорослим, особам літнього віку та дітям старше 12 років
4 годин
1–2 таблетки
кожн 4-6 годин
(у разі необхідності)
Препарат призначений
для прийому внутрішньо,
по 1-2 таблетки, як мінімум
у 0,5 склянки води
Не перевищувати встановленої дози
** Для більш детальної інформації див. інструкцію для медичного застосування
Інтервал між прийомами
має становити не менше
4 годин
Максимальна
добова доза
8 таблеток
Максимальний
курс лікування
7 днIв
(Тривалість лікування
визначає лікар)
ПРОТИПОКАЗАННЯ

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Тяжкі порушення функції печінки або нирок, алкоголізм, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія, тромбоз, тромбофлебіт, при станах підвищеного збудження; при порушеннях сну; при тяжкій артеріальній гіпертензії; при органічних захворюваннях серцево-судинної системи (у тому числі при атеросклерозі); при глаукомі; у літньому віці; епілепсія, гіпертиреоз, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, ішемічна хвороба серця, гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози, цукровий діабет, закритокутова глаукома. Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО, протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.

Кожна таблетка містить 50 мг сорбіту (Е 420), тому не застосовувати пацієнтам з рідкісними спадковими станами інтолерантності до фруктози

** Для більш детальної інформації див. інструкцію для медичного застосування
Таблетки,
вкриті оболонкою9
СОЛПАДЕЇН® АКТИВ
ДетальнIше про препарат Новинка UA/12239/01/01
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Дорослим та дітям від 12 років
4 годин
1–2 таблетки
4 рази на день
(если необходимо)
Не приймати більше
8 таблеток
(4000 мг/520 мг,
парацетамол/кофеїн)
протягом 24 годин
Препарат призначений для
перорального застосування
Не перевищувати рекомендовану дозу.
Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
Тривалість лікування визначає лікар
ПРОТИПОКАЗАННЯ**

Гіперчутливість до парацетамолу, кофеїну або до будь-якого іншого компонента препарату в анамнезі; тяжкі порушення печінки і/або нирок; вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія; стани підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія; виражене підвищення артеріального тиску, органічні захворювання серцево-судинної системи, у тому числі тяжкий атеросклероз, тяжка гіпертонічна хвороба; декомпенсована серцева недостатність, гострий інфаркт міокарда, пароксизмальна тахікардія, гіпертиреоз, гострий панкреатит, тяжкі форми цукрового діабету, глаукома; вік понад 60 років.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.

Протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.

**Для більш детальної інформації див. інструкцію для медичного застосування
*Максимальні концентрації у плазмі досягаються приблизно через 20-60 хвилин згідно інструкції для медичного застосування
1 Ali,Z.; Burnett,I.; Eccles,R.; North,M.; Jawad,M.; Jawad,S.; Clarke,G.; Milsom,I. Efficacy of a paracetamol and caffeine combination in the treatment of the key symptoms of primary dysmenorrhoea. Curr Med Res Opin., 2007; 23 (4): 841-851
2 Renner,B.; Clarke,G.; Grattan,T.; Beisel,A.; Mueller,C.; Werner,U.; Kobal,G.; Brune,K. Caffeine accelerates absorption and enhances the analgesic effect of acetaminophen. J Clin Pharmacol 2007; 47: 715-726
8 РП № UA/12392/01/01     9 РП № UA/12239/01/01
ТАБЛЕТКИ ШИПУЧІ8
СОЛПАДЕЇН® АКТИВ. Швидка* допомога в боротьбі з болем1-2
UA/12392/01/01
*Максимальні концентрації у плазмі досягаються приблизно через 20-60 хвилин згідно інструкції для медичного застосування
1 Ali,Z.; Burnett,I.; Eccles,R.; North,M.; Jawad,M.; Jawad,S.; Clarke,G.; Milsom,I. Efficacy of a paracetamol and caffeine combination in the treatment of the key symptoms of primary dysmenorrhoea. Curr Med Res Opin., 2007; 23 (4): 841-851
2 Renner,B.; Clarke,G.; Grattan,T.; Beisel,A.; Mueller,C.; Werner,U.; Kobal,G.; Brune,K. Caffeine accelerates absorption and enhances the analgesic effect of acetaminophen. J Clin Pharmacol 2007; 47: 715-726
8 РП № UA/12392/01/01
Таблетки,
вкриті оболонкою9
СОЛПАДЕЇН® АКТИВ
Новинка UA/12239/01/01
9 РП № UA/12239/01/01
НАШІ КОНТАКТИ
ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЛИСТИ
Повідомити про небажане явище чи скаргу на якість лікарських засобів
Солпадеїн Актив® таблетки шипучі та Солпадеїн Актив® таблетки, вкриті оболонкою,
Ви можете в ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Хелскер Юкрейн»
перевернIть
пристрIй
Для коректної роботи сайту, будь ласка, оновіть браузер до IE11